سوالات متداول

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین به معنی گسترش برندها و کسب‌وکارها برای ارتباط با مردم و جذب آن‌ها با استفاده از اینترنت و سایر شکل‌های دیجیتال است. هرچقدر در این موضوع پیشرفت کنید با کاهش هزینه‌ها و بازگشت سرمایه روبه‌رو می‌شوید.

استفاده از ابزارهای ارتباط الکترونیکی مانند وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی از راه‌های گسترش کسب‌وکار است که امروزه کاربرد وسیعی دارند.

در حال حاضر آنلاین کردن کسب‌وکار یکی از آسان‌ترین و ثمربخش‌ترین راه‌های توسعه کسب‌وکار به شمار می‌رود.

1. مقیاس پذیری باور نکردنی

2-آزادی عمل زیاد

3-دسترسی به بازار کشوری و جهانی

مدیر عامل / موسس

طراح گرافیک

طراح رابط کاربری: این شخصی است که در طراحی وب سایت کاربر پسند تخصص دارد.

توسعه دهنده وب

گرداننده و ادمین شبکه‌های اجتماعی

قطعا بله، در واقع فعالیت نکردن در این رسانه‌ها می‌تواند به کسب‌وکار شما آسیب برساند؛ امروزه هر برند معتبری در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند.

بازاریابی درونگرا یک روش تجاری است که مشتریان را با ایجاد محتوای ارزشمند و تجارب متناسب با آنها جذب می کند. در حالی که بازاریابی برون‌گرا مخاطبان شما را با محتوایی که نمی‌خواهند قطع می‌کند، بازاریابی درون‌گرا ارتباطاتی را ایجاد می‌کند که به دنبال آن هستند و مشکلاتی را که قبلاً داشته‌اند حل می‌کند.

با توجه به اینکه رسانه‌های اجتماعی دائماً در حال تحول هستند، این به متغیرهایی مانند زمان و تلاشی که برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید، بودجه، مخاطبان، استراتژی شما و اینکه آیا از تبلیغات استفاده می‌کنید یا خیر بستگی دارد. صرف نظر از این، مهم است که به یاد داشته باشید که رسانه های اجتماعی یک ماراتن هستند و نه یک مسابقه.

بازاریابی محتوا به جای تمرکز بر یک شرکت و محصولات یا خدمات آن، ابتدا بر نیازهای مصرف کننده تمرکز می‌کند. هدف بازاریابی محتوا ارائه اطلاعات ارزشمند و واقعا مفید به مصرف‌کنندگان به صورت رایگان است تا رابطه ای مبتنی بر اعتماد ایجاد شود که در نهایت آنها را به خرید سوق می‌دهد.

پاسخ به این سوال تا حد زیادی به مخاطب خاص شما بستگی دارد. آنچه برای نوجوانان جذاب است لزوماً با آنچه که افراد میانسال جذاب می‌بینند متفاوت است. با علایق مخاطب هدف خود صحبت کنید، بگذارید ببینند که آن‌ها را درک می‌کنید و می خواهید به آنها کمک کنید – و سپس گفتگو را باز کنید. سوال بپرسید و از آن‌ها دعوت کنید تا پاسخ دهند. زیبایی بازاریابی محتوا، بر خلاف بازاریابی سنتی، این است که ارتباطات دیگر یک طرفه نیست.

سئو خیلی پیچیده نیست، اما برای بالا بردن اعتبار دامنه و بهبود رتبه خود، باید یک استراتژی سئو چند وجهی داشته باشید. به عبارت دیگر، کلمات کلیدی قوی و مرتبط، محتوای با کیفیت بالا و تعداد فزاینده بک لینک‌های واقعی به وب سایت شما. همگام شدن با تغییرات می‌تواند دشوار باشد، به خصوص زمانی که کارهای تجاری روزانه زیادی برای تکمیل دارید. با برون سپاری سئو، می‌توانید خیلی بیشتر به دست آورید.

اگر کوتاه بگوییم:سرمایه گذاری در بهینه سازی موتورهای جستجو | SEO: آن را با الگوریتم گوگل تراز کنید. آن را با محتوای خوب که به تجارت، محصول و خدمات شما مرتبط است پر کنید. پیوندهایی از وب سایت‌های دیگر ایجاد کنید که به سایت شما هدایت شوند. محتوا را تازه نگه دارید و به طور منظم و مداوم به آن اضافه کنید.

لوگو نام یا حروف اول شرکت است که به سبک خاصی چاپ شده و/یا نمادی است که به عنوان یک هویت بصری برای یک شرکت عمل می‌کند. به یاد داشته باشید که بیش از نیمی از مردم اطلاعات را عمدتاً بصری پردازش می‌کنند، در حالی که پردازش شنیداری و حرکتی به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. هویت بصری تاثیر زیادی دارد.حتی یک شرکت کوچک می‌تواند با استفاده مناسب از یک لوگوی موثر، این سود تبلیغاتی را ایجاد کند. از آن‌ جایی که هر شرکتی با هر رده‌ای دارای یک آرم است، اگر لوگو ندارید، خود را بی اهمیت، ارزان یا غیرحرفه‌ای نشان می‌دهید.