تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل به چه معناست؟

گوگل به طور هوشمند نتایج جست‌وجو را بر اساس معیارهای گوناگونی رتبه‌بندی می‌کند (در نوشته بهبود سئوی وب‌سایت می‌توانید در این مورد بیشتر بخوانید)، اما روشی وجود دارد که می‌توانید این معیارها را دور بزنید و آن خرید تبلیغات گوگل است که برگه‌های دلخواه شما را در جست‌وجوهایی که انتخاب می‌کنید به نتایج نخست می‌آورد.

گوگل ادز یا Google AdWords، سیستم تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان روی کلمات کلیدی خاصی پیشنهاد قیمت می‌دهند تا تبلیغات قابل کلیک آنها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود. از آنجایی که تبلیغ‌کنندگان باید برای این کلیک‌ها هزینه بپردازند، گوگل از این طریق از جستجو درآمد کسب می‌کند. این اینفوگرافیک به شما کمک می کند تا متوجه شوید که Google Ads چگونه کار می کند،، روند مناقصه و توضیح عوامل مهمی مانند امتیاز کیفیت و هزینه به ازای هر کلیک را توضیح میدهد.

تبلیغات گوگل چقدر مفید است؟

آیا گوگل ادوردز مفید است؟ بسته به رقابت کلمات کلیدی که برای آنها پیشنهاد می دهید و ارتباط آن کلمه کلیدی با موضوع شرکت شما، AdWords ممکن است برای کسب و کار شما کارساز باشد یا نباشد. در بیشتر موارد، ما متوجه شده‌ایم که Google AdWords برای بسیاری از کسب‌وکارها بسیار مؤثر است، تا زمانی که پول خود را برای کلمات کلیدی اشتباه هدر ندهید، یا تبلیغات ضعیف و کم CTR ننویسید.

دو راه اصلی که AdWords می‌تواند به کسب‌و‌کار آنلاین شما کمک کند، بهبود آگاهی از برند و هدایت ترافیک واجد شرایط به سایت شما است. سایر مزایای استفاده از AdWords عبارتند از:

 مشتریان کلمات و عبارات خاصی را با کسب و کار شما مرتبط می کنند

می‌توانید با AdWords هدف‌گیری کنید، به این معنی که تبلیغات مشتری را به سایر سایت‌های Google مانند YouTube و نیویورک تایمز دنبال می‌کنند – که تبدیل را بهبود می‌بخشد و هزینه به ازای هر کلیک را کاهش می‌دهد.

 شما این قابلیت را دارید که تعیین کنید کدام سایت ها میزبان تبلیغات شما هستند با توجه به مناطق و شهرهای خاص، بر بازار هدف خود تمرکز کنید

 AdWords شناسایی می کند که چه کسانی محصولات شما را جستجو می کنند

 ادوردز به مشتریان آنچه را که قبلاً جستجو کرده‌اند یادآوری می‌کند و برند شما را در ذهن خود نگه می‌دارد.

 AdWords به شما کمک می‌کند کمپین‌های فعلی را بهینه کنید و از نتایج برای موفقیت کلی بهتر استفاده کنید

 گوگل ادوردز به مشتریان کمک می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستند سریعتر و سفارشی تر پیدا کنند.

 گنجاندن یک موقعیت فروش منحصر به فرد در آگهی شما همچنین می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا بفهمند چرا کسب و کار شما بهتر از رقیب شما است.

 AdWords یک پلت فرم تبلیغاتی مقرون به صرفه و با استفاده آسان است که می تواند ترافیک و فروش فروشگاه تجارت الکترونیک شما را افزایش دهد.

تبلیغات گوگل با رسام

ما کسب‌وکار و وب‌سایت شما را با دقت بررسی کرده و در مورد  چرایی استفاده کردن یا نکردن این روش تبلیغات شما را راهنمایی می‌کنیم، اگر این روش برای شما موثر باشد ما سعی می‌کنیم بهترین کلمات کلیدی که در آن باید رتبه بگیرید انتخاب کنیم تا از این تبلیغات بیشترین بهره را ببرید.