عکاسی و طراحی گرافیکی

مهم نیست در چه صنعتی هستید، از مد گرفته تا فناوری، کالاهای فرهنگی، خدمات فروش مستقیم و غیره… شما باید متمایز شوید و راه‌های خلاقانه‌ای برای این کار پیدا کنید. در میان استراتژی‌های مختلفی که می‌توانید به آن فکر کنید، یکی وجود دارد که تأثیر زیادی بر رفتارهای خرید دارد: عکاسی از محصول. عکاسی محصول یک راه عالی برای متقاعد کردن مصرف کنندگان برای خرید محصولات ضروری است.93٪ از مصرف کنندگان محتوای بصری را عامل اصلی تصمیم گیری در تصمیم خرید می دانند. مهمتر از همه، کیفیت تصاویری که برای نشان دادن ظاهر محصولات خود استفاده می‌کنید، ضروری است.امروزه مردم، به خصوص نسل‌های X، Y، Z هنگام خرید آنلاین به دنبال تجربه هستند، به همین دلیل است که عکس های بسته شما باید بازتابی از تصویر برند شما باشد و داستانی را بیان کند.عکاسی محصول این قدرت را دارد که داستانی را روایت کند: برند درباره چیست، برای مصرف کنندگان چه معنایی دارد و چرا بازدیدکننده باید به آن اهمیت دهد.

بدیهی است که رقابت زیادی بین مشاغل در هر مقیاسی صرف نظر از صنعت وجود دارد. برای اینکه با اطمینان در مقابل آن مقاومت کنید و بخشی از سهم بازار را به دست آورید، باید تلاش کنید تا تصوری قدرتمند برای مشتریان بالقوه یا مخاطبان هدف خود ایجاد کنید. چنین برداشت‌هایی به مشتریان کمک می‌کند تا محصول شما و در نهایت برند شما را به خاطر بسپارند. بدون کمک طراحی گرافیکی خلاقانه، حتی نمی‌توانید به چنین برداشتی فکر کنید. تصور کنید برای اپل، مایکروسافت، سونی، سامسونگ، لامبورگینی و دانشگاه هاروارد اگر طراحی محکمی نداشتند چه اتفاقی می‌افتاد.

همانطور که دیدید عکس‌ها در کسب‌وکار نقشی اساسی ایفا می‌کنند، تقریبا برندی نیست که از قدرت عکس‌ها بهره نبرد اگر می‌خواهید برند خود را توسعه دهید استفاده از این ابزار نیرومند را فراموش نکنید.

  • مقالات با تصاویر مرتبط به طور متوسط 94٪ بیشتر از مقالات بدون تصویر بازدید می‌شود.
  • یک بیانیه مطبوعاتی با عکس تقریباً 15٪ بیشتر از یک بیانیه مطبوعاتی متنی بازدید آنلاین دارد.
  • 60 درصد از مصرف کنندگانی که از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند، می گویند ترجیح می‌دهند با کسب‌و‌کاری تماس بگیرند که فهرست آن شامل یک تصویر است.
  • تقریباً 70 درصد از خریداران فروشگاه‌های الکترونیک می‌گویند که تصویر محصول هنگام تصمیم‌ گیری برای خرید آن‌ها بسیار مهم است.

خدمات رسام در حوزه عکاسی و طراحی گرافیکی

تیم رسام با به کارگیری افراد متخصص و ابزارهای پیشرفته حدمات زیر را در این حوزه به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد:

1-عکاسی از محصولات در شرکت رسام یا در محل شما

2-عکاسی در حوزه‌های کاری دیگر شما

3-طراحی حرفه‌ای لوگو برای برند شما

4-ساخت طرح‌های گرافیکی در حوزه کاری برند شما